Prijava  |  Nov uporabnik   |   E-pošta
Nataša Pirc-Musar Wall Street: 24.10. Marxistićne laži Novi kolumnist Papež Frančišek
Intervju z ex-informacijsko pooblaščenko Nemčija GFK;
Italija slabo;
USA new homes
Socializem je
samo drugo
ime za laž!
Rok Novak:
"Mr. Kučan, tear that wall down"
Novi nadškof
je Frančiškan
Stane Zore

Slavodž Zizek o filozofskem cinizmu

Zadnje sporočilo 01-29-2009 5:35 by hopcefizelj. 50 odgovorov.
Stran 1 od 6 (51 vrstic) 1 2 3 4 5 Naprej > ... Konec »
Sort Posts: Nazaj Naprej
  • 11-18-2008 20:07

Slavodž Zizek o filozofskem cinizmu

"Cinično tolmačenje zmage Obame je kulminiralo s strupeno izjavo Noama Chomskega, da je Obama belec, ki je potemnel z nekaj urami sončenja v solariju."

http://direkt.si/izjava_dneva/filozof_publicist_slavoj_zizek_o_filozofskem_cinizmu/116794

Izjava levičarske ikone  tov. Chomskega  pa ni zbudila take medijske pozornosti in licemerskega žurnalističnega zgražanja, kot izjava S. Berlusconija. Eeek!

Socializem deluje samo na dveh krajih: v nebesih, kjer ga ne potrebujejo in v peklu, kjer ga že imajo

(Winston Churchill)
  • 11-18-2008 20:26 In reply to

Re: Slavodž Zizek o filozofskem cinizmu

A bi lahko kdo poiskal orginalno izjavo in ne samo navajal vaških čenč? Clwn ROTL!

• 11-18-2008 20:34 In reply to

Chomsky je že star & senilen, torej se mu tovrstne spodrsljaje enostavno oprosti. Berlusconi je pa grdoba kapitalistična, pa še tajkun je, pa še zgleduje se po El Duceju, to je pa grdo in zato ga kritiziramo.Clwn Srs Anedepajade?

O Žvyžeku pa sedaj ne bomo klepetali, saj nismo na psihoanalnolakanovski seansi, mar ne?! ROTL! VryE

• 11-18-2008 20:37 In reply to

O solarijih se je v kampanji govorilo samo v zvezi s Saro Pelin. Ta si ga ja baje celo inštalirala v governerjevo rezidenco.

Glede Obame in Chomskega pa je samooklicani "Rush Limbaugh of the leftClwn " napisal samo tale benigen članek:

Klik

• 11-22-2008 17:04 In reply to

Recimo raje, da je Chomsky kultna ikona levice in na levici to deluje enako kot v Katoliški Cerkvi.

Večja ikona kot si, bolj se skriva tvoje napake, saj je celoten kult odvisen od stopnje prikaza tvoje brezmadežnosti v javnosti. Bolj ko je brezmadežen, bolj je nezmotljiv.Tako nekako deluje notranje-zunanji pogled kulta in njegovih častilcev...

Kadar levičarjem primanjkuje kultnih osebnosti, ti, nosilcev ideologije, pravijo, da so v krizi in ne da so zaradi pestrosti duha časa, manj sposobni vsi pihat v isto rit, pardon, rog..

In tudi na odklon od prave linije oboji, katoliki in levičarji, obsojajo identično. Najbolj smešno je, kadar nastopi neko obdobje, ko je še Vatikan znotraj sebe tolerantnejši do odklona od linije kot pa levičarji..HaE

• 11-23-2008 10:54 In reply to

Ok, jaz mislim, da sta oba bedaka, samo bi pa rad vseeno vedel, kje je Chomsky to rekel. Še posebej, ker takšen "humor" ni v njegovem stilu. HaE

Sicer sem pa slišal, da je Mestn Pu v svojem ciničnem komentarju nekje izjavil, da je Pahor samo Janša z nekaj več lasmi. VryE

• 11-23-2008 11:41 In reply to

mungo:

Ok, jaz mislim, da sta oba bedaka, samo bi pa rad vseeno vedel, kje je Chomsky to rekel. Še posebej, ker takšen "humor" ni v njegovem stilu. HaE

Sicer sem pa slišal, da je Mestn Pu v svojem ciničnem komentarju nekje izjavil, da je Pahor samo Janša z nekaj več lasmi. VryE

Hm, se boš moral pozanimati pri g. Žvyžku, ali pa pri tistem  ki je citat prilepil naIndirektovo spletno stran. Kewl Sicer pa je menda stvar vzeta iz Jutarnjega lista, torej, vprašaj nje. Srs

Socializem deluje samo na dveh krajih: v nebesih, kjer ga ne potrebujejo in v peklu, kjer ga že imajo

(Winston Churchill)
  • 11-23-2008 11:50 In reply to

Bom pa dodal še eno modrost slavnega Zizka (v hrvaščini):

Intelektualni proizvodi su u svojoj biti komunistički

http://www.cro-rss.com/article_slavoj_%9Ei%9Eek_intelektualni_proizvodi_su_u_svojoj_biti_komunisti%E8ki__1962876.htm

(Winston Churchill)
  • 11-23-2008 12:03 In reply to

Jaz močno sumim, da si je naš Žvyžek tole preprosto izmislil. Clwn 

Najbližje, kar google najde je, da je Michelle Obama enkrat rekla "I am not some scary “other.” I am Camelot with a tan. ROTL!

hopcefizelj:

Hm, se boš moral pozanimati pri g. Žvyžku, ali pa pri tistem  ki je citat prilepil naIndirektovo spletno stran. Kewl Sicer pa je menda stvar vzeta iz Jutarnjega lista, torej, vprašaj nje. Srs

• 11-23-2008 12:06 In reply to

mungo:
    Jaz močno sumim, da si je naš Žvyžek tole preprosto izmislil. Clwn 

Tudi jaz ne verjamem, da bi si Zizek to izmislil.  Lahko so mu drugi to "izmislili". Bilo je kar nekaj posrednikov. Ali pa je vse skupaj res. Eeek!

(Winston Churchill)
Stran 1 od 6 (51 vrstic) 1 2 3 4 5 Naprej > ... Konec »
Hyde-Park.si, vsa vsebina pridržana (c) 2007-2014. Ustanovljeno 18.2.2007 ob 18:00.
Nagovor Admina | Politika piškotkov | 7. obletnica