Silence
a month ago
Ko sem še delala izven klinčeve SLO birokracije, je bil meni on en tak sonček in zadovoljstvo, da je odtehtalo vse krize šihtovanja. Noro, 100 let, poklon! 




Froggy's world
ZokiPoki
a month ago
Tudi jaz imam v planu stotko, zato imam vsak dan na jedilniku koruzni zajtrk. 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Silence
a month ago
Žgance? Zanč si objavil fižolovo pico,  koruza je falila. 

Kako sva pa kaj z lečo prjatla, v teh letih, ko se bližamo stotki? 
Froggy's world
ZokiPoki
a month ago
Leče ne pridelujem v svojem ekološkem kmetijstvu. Leče ne kupujem v trgovini, saj ni znano, s čim je bila tretirana. Tiste oznake bio, eko, aus biologischem Anbau in slično dostikrat lažejo. Lep primer je ukrajinska pšenica, ki se veselo melje v EU in je dvomljive kakovosti in ustreznosti. Sicer se pa vsak odloča po svoji pameti. Kako je to učinkovito pa ugotoviš, ko se primerjaš z vrstniki ali ko spemljaš objave osmrtnic in poslušaš mrliško zvonenje. 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
This forum is running Yetanotherforum.
All content is Copyright® Hyde-Park.si (2007-2027), except where outright stolen.