kekez
  • kekez
  • Newbie Topic Starter
a month ago
Pretekli vikend me je pot po dolgem času spet zanesla v Morosterštadt.

Je prilika nanesla še bolj redko, da sem se moral peljati s trolo. In moja privleče na plan nekakšno urbano, s katero naj bi to plačal.
Ker pa niti ona tega ne nuca prav pogosto, smo kmalu ugotovili, da je prazna.

Kuga, za vraga, sploh je to zaena pogruntavšna - ta urbana. Očitno nekaj zakotno lokalnega?
Itak sem se po Ljubljani potem vozil s kranjsko kartico. Ta prime tudi po Atenah, Rimu, Stuttgartu. Kaj pa urbana?

No, ko sem bil v centru, je bil nek zelen avtomat zraven štacjona in sem si mislil, bom pač napolnil tole urbano.
Jo porinem v gajbico in gajbica hoče keš, v KEŠu! Kartic ne sprejema sploh. Jaz pa od keša samo 50 v tošlnu. Beda!
Lublana je bulana! 
To sm jest!
Navadni Nimda
a month ago
Ja pa sej imajo v drugem členu Ustave, da so oni kao "Pravna in socialna država".Tko to zgleda v praksi! 
ZokiPoki
a month ago
Zadnji čas, da se posadi Primca na županski stolček. Meni je ful simpatičen s svojo prijaznostjo.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
anjica
18 days ago
Originally Posted by: kekez 

Pretekli vikend me je pot po dolgem času spet zanesla v Morosterštadt.

Je prilika nanesla še bolj redko, da sem se moral peljati s trolo. In moja privleče na plan nekakšno urbano, s katero naj bi to plačal.
Ker pa niti ona tega ne nuca prav pogosto, smo kmalu ugotovili, da je prazna.

Kuga, za vraga, sploh je to zaena pogruntavšna - ta urbana. Očitno nekaj zakotno lokalnega?
Itak sem se po Ljubljani potem vozil s kranjsko kartico. Ta prime tudi po Atenah, Rimu, Stuttgartu. Kaj pa urbana?
brisače za promocijo 
No, ko sem bil v centru, je bil nek zelen avtomat zraven štacjona in sem si mislil, bom pač napolnil tole urbano.
Jo porinem v gajbico in gajbica hoče keš, v KEŠu! Kartic ne sprejema sploh. Jaz pa od keša samo 50 v tošlnu. Beda!
Lublana je bulana! 




zelo dobro napisano, res
Silence
18 days ago
Originally Posted by: kekez 

Pretekli vikend me je pot po dolgem času spet zanesla v Morosterštadt.

Je prilika nanesla še bolj redko, da sem se moral peljati s trolo. In moja privleče na plan nekakšno urbano, s katero naj bi to plačal.
Ker pa niti ona tega ne nuca prav pogosto, smo kmalu ugotovili, da je prazna.

Kuga, za vraga, sploh je to zaena pogruntavšna - ta urbana. Očitno nekaj zakotno lokalnega?
Itak sem se po Ljubljani potem vozil s kranjsko kartico. Ta prime tudi po Atenah, Rimu, Stuttgartu. Kaj pa urbana?

No, ko sem bil v centru, je bil nek zelen avtomat zraven štacjona in sem si mislil, bom pač napolnil tole urbano.
Jo porinem v gajbico in gajbica hoče keš, v KEŠu! Kartic ne sprejema sploh. Jaz pa od keša samo 50 v tošlnu. Beda!
Lublana je bulana! 

Trolo lohk plačaš tud z bančno kartico. Ampak velja samo za eno vožnjo, ne za eno uro fur (prestopanje). 
Froggy's world
Silence
18 days ago
Originally Posted by: ZokiPoki 

Zadnji čas, da se posadi Primca na županski stolček. Meni je ful simpatičen s svojo prijaznostjo.

  A "za otroke gre" je  simpatičen?  Psihič. 
Froggy's world
This forum is running Yetanotherforum.
All content is Copyright® Hyde-Park.si (2007-2027), except where outright stolen.