Pretekli vikend me je pot po dolgem času spet zanesla v Morosterštadt.
Je prilika nanesla še bolj redko, da sem se moral peljati s trolo. In moja privleče na plan nekakšno urbano, s katero naj bi to plačal.
Ker pa niti ona tega ne nuca prav pogosto, smo kmalu ugotovili, da je prazna.
Kuga, za vraga, sploh je to zaena pogruntavšna - ta urbana. Očitno nekaj zakotno lokalnega?
Itak sem se po Ljubljani potem vozil s kranjsko kartico. Ta prime tudi po Atenah, Rimu, Stuttgartu. Kaj pa urbana?
No, ko sem bil v centru, je bil nek zelen avtomat zraven štacjona in sem si mislil, bom pač napolnil tole urbano.
Jo porinem v gajbico in gajbica hoče keš, v KEŠu! Kartic ne sprejema sploh. Jaz pa od keša samo 50 v tošlnu. Beda!
Lublana je bulana!