Zanč ko sem šla jest, je bilo vse ok.

Itak je skoz samo naravnost, pri smerokazu "Planina pod Golico" pa zaviješ desno.

Na Đezenajsu imaš samo dve opcije; uno taglavno Titovo (gasa naravnost) al pa ena bolj levo ob Savi in tud samo gasa naravnost. Vse poti peljejo pa direkt ven iz ĐezenajsŠitija.

Itak so samo ena dolga čreva, tko da mi je čudno, da si mel sploh lohk kake probleme.