Silence
a month ago
Tale MLDH je res mini. 

IMG-20260502-WA0022.jpg

Click to View Image2 View(s)


Froggy's world
ZokiPoki
25 days ago
Danes sem bil na Golici in ni bilo tam nobenega Kekeza. Sem pa na Jesenicama naletel na prometni kaos, ki mi je ob dodatni pomoči Garmina še bolj zagrenil življenje. 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Silence
25 days ago
Zanč ko sem šla jest, je bilo vse ok.   Itak je skoz samo naravnost, pri smerokazu "Planina pod Golico" pa zaviješ desno. 

Na Đezenajsu imaš samo dve opcije; uno taglavno Titovo (gasa naravnost) al pa ena bolj levo ob Savi in tud samo gasa naravnost. Vse poti peljejo pa direkt ven iz ĐezenajsŠitija.  Itak so samo ena dolga čreva, tko da mi je čudno, da si mel sploh lohk kake probleme. 
Froggy's world
ZokiPoki
25 days ago
V zabačenih krajih vozim po Garminu in ker je en odcep zaprt, srm vozil naprej proti Kranjski Gori itd. Edinokar mi je milo všeč je to, da imajo ulico po mani dragem Maršalu.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Silence
25 days ago
Saj moreš iti v smeti Kransjke Gore iz tvoje smeri.  Druge itak ni, saj pravim, vse poti vodijo iz Jesenic (razlika je samo al greš via vzhod ali via zahod - ampak je ena dolga črevasta zadeva, tko da nimaš kaj sfaliti).  Za prihdodnjič v pomoč - križišče za Planino je pri ZD Đezenajs. No, ampak saj vidimo, da si našel. 
Froggy's world
ZokiPoki
25 days ago
Problem je nastal, ko sem se vračal s Planine. Drugič bom pustil avto pred Mercatorjem in najel volovsko vprego ali pa rikšo do Planine. Za ZD ne vem kje je, sem pa videl eno starko, ki je prodajala čaje in neke zadeve namočene v šnops in se mi je posvetilo, da je bilo tisto  jeseniška lekarna.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
kekez
23 days ago
A ni iz Jesenic ena gasa tudi proti jugu? Ne le vzhod-zahod.
Gre pa proti Radovni in pride ven v Gorjah nad Bledom.
To sm jest!
Silence
23 days ago
Ja, čez Kočno. Samo tja pa Zokči mende ja ne bi zavil - konconcev gre via jug.
Froggy's world
Silence
23 days ago
Originally Posted by: ZokiPoki 

Problem je nastal, ko sem se vračal s Planine. Drugič bom pustil avto pred Mercatorjem in najel volovsko vprego ali pa rikšo do Planine. Za ZD ne vem kje je, sem pa videl eno starko, ki je prodajala čaje in neke zadeve namočene v šnops in se mi je posvetilo, da je bilo tisto  jeseniška lekarna.

ZD je v unem križišču kjer si zavil iz Titove.   
Froggy's world
ZokiPoki
22 days ago
Ustaviti sem se mislil tudi v Sl. Javorniku, točneje na Kurbirski poti in povprašati vaščane, kako se počutijo danes po tistem, ko so se nekatere konfliktne osebe odselile. Pa sem bil s časom na tesnem in nimam te informacije.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
kekez
22 days ago
Živemu človeku se pa tudi vse zgodi. 



To sm jest!
deležnik
22 days ago
0:31 - "Leck mich am Arsch!" 
This forum is running Yetanotherforum.
All content is Copyright® Hyde-Park.si (2007-2027), except where outright stolen.