ZokiPoki
19 days ago
Baje imajo na Gorenjskem eko robotske kosilnice: na zajca poveznejo jabolčni zaboj in noter dodajo še nekaj sršenov. Potem pa to pomikajo po trati.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Silence
19 days ago
Gurenci smo itak zakon! Ekološko osveščeni, iznajdlivi, radi grizemo kolena, mal znamo bit zayebani, ampak glih prou .. skratka top of the top ... 
Froggy's world
ZokiPoki
19 days ago
Mungec, a si sprobal 1.15.21.1. ? Baje se še vedno boji regrata. 

Obvestilo za uporabnike
Pri zadnji posodobitvi različice 1.15.21.1 se lahko pri določenih Mammotion robotskih kosilnicah pojavlja preobčutljivo zaznavanje ovir. Zaradi tega se lahko kosilnica umika tudi objektom, ki dejansko niso pred njo.
Uporabniki boste v kratkem prejeli uradno obvestilo v aplikaciji glede omenjene težave.
Ekipa Mammotion se vam za nevšečnosti iskreno opravičuje
Napaka bo odpravljena v kratkem z naslednjo posodobitvijo programske opreme.
Za več informacij smo vam na voljo na [info@luba.si](mailto:info@luba.si) ali na telefonski številki 04 257 51 50.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
deležnik
18 days ago
Malo izboljšave je, samo se je danes spet zataknila pri 1 drevesu. Zadnjič se je pri treh in je bil vsakič potreben reset, ker je zablokiralo kolo. V eni vrsti za hišo imam na vsake 1,5 m 6 majhnih jablan.

Sem pa danes razstavil in očistil celoten spodnji del in namestil nove nože. Opazil sem namreč, da lahko med noži obeh diskov pride celo do trkov, če je pod železnim varovalom preveč nakopičene trave. Namestil sem tudi nove M4 vijake z višjo glavo, ker sem moral danes že drugič na enem originalnem z Dremelom narediti režo, da sem ga lahko odvil.



 
ZokiPoki
17 days ago
Originally Posted by: Silence 

Gurenci smo itak zakon! Ekološko osveščeni, iznajdlivi, radi grizemo kolena, mal znamo bit zayebani, ampak glih prou .. skratka top of the top ... 



Za Gorenjce je značilno, da imajo močno domišljijo, si vse sorte domišljajo, so domišljavi. 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
ZokiPoki
14 days ago
Mungec, a si že sprobal shranjene zemljevide v oblaku, ki jih omogoča zadnja aplikacija? Jaz malo cvikam, pa tako sem si želel to možnost.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
deležnik
14 days ago
Je naložilo v oblak v sekundi. Seveda pa nisem sprobal obnovitve. Poleg tega mi v obnovitvenem zaslonu ne pokaže "predogleda" shranjenih map.


cloud.jpg

Click to View Image0 View(s)

ZokiPoki
14 days ago
Meni bi prišlo prav več variant, da bi združil več parcel ali pa jih imel vsako posebej. Dovoljuje 10 shranitev. Predogled je verjetno možen, ko je zemljevid v računalniku mašine. Najbolj se bojim, da restore ne bo popoln. Že pri aploudu FW je uspelo šele v 3. poskusu.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
deležnik
14 days ago
Shranjuje se backup VSEGA, torej vseh zemljevidov in opravil skupaj. Imaš pa lahko 10 backupov v oblaku.
ZokiPoki
14 days ago
Imam malo več za kosit kot ti.

 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
deležnik
14 days ago
0 opravil? 
ZokiPoki
14 days ago
9 parcel je, 0 izbranih. Drugih opravil pa nimam v programu, ker trava raste različno po parcelah.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
ZokiPoki
11 days ago
Danes je Suljo izvajal čudne obrate, ko sem preverjal popravek oboda. Pod orehom je bil in nebo je bilo oblačno in tako ni dobil pravi satelitski signal. Zdaj ne vem, ali je tudi popravljen zemljevid z napako, a imam na srečo v oblaku shranjen zemljevid pred popravkom. Torej imamo koristne in škodljive oblake. Take primere čudnega obnašanja robota opisujejo nekateri uporabniki na forumih, ko si niso prišli gor, da na točnost signala vplivajo ovire, oblaki in različne konstelacije satelitov vseh štirih satelitskih sistemov v realnem času. To bi moral Mammotion povedati v navodilih. Pa še to je vprašanje, če bi eni bukseljni sploh prebrali, saj za vsako napako takoj tečejo na FB in sprašujejo osnovne stvari , ker navodil ne berejo. 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Navadni Nimda
11 days ago
Tole je dost precizen opis, da točno vemo, kaj se dogaja. To pa je, da večina folka sploh ne ve, kaj se dogaja. In ne samo pri Suljotih, podobno je tudi recimo pri kitarah na FB. 
ZokiPoki
10 days ago
Ta mentalna lenoba in šlamparija je posledica te digitalne informacijske dobe, ko si brez truda dobiš pravo ali napačno informacijo. Tudi pedagogi že ugotavljajo škodljivost "znanosti na pladnju", ko se lahko izognemo možganskemu naporu in posledično nam propada kreativnost in domišljija. 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Navadni Nimda
10 days ago
Saj tud v starih cajtih nihče ni bral navodil. Te so uvedli birokrati, da bi opravičili svoj obstoj = astronomske plače, plačane dopuste & ugodne državne penzije.

Tehnične stvari so bile zelo drage in je bil cel projekt ga izpeljat: večletno šparanje, odhod v Trieste, švercanje čez mejo... recimo za pomivalni stroj ali Commodore64. Če je bil pa na sporedu nov avto, je pa že cela ulica praznovala.
ZokiPoki
10 days ago
Tudi v DZ se najde kokoš, ki predseduje odboru, da ni prebrala navodil (Poslovnika) in potem ustvarja cirkus z neredom. Ampak to je ne ovira, da se ne obnaša kot petelin (kokot po prleško) na gnoju.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Navadni Nimda
10 days ago
Una "garaganovič", alkwaježe? 
ZokiPoki
10 days ago
Če bi imel kaplar še kaj svojih las, bi kar hitro osivel po tem, kakšne vragolije bodo zmožni delati drugi človek v našem Bantustanu in njegova kokošja družina. 




 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
This forum is running Yetanotherforum.
All content is Copyright® Hyde-Park.si (2007-2027), except where outright stolen.