ZokiPoki
14 days ago
TULE  berem, da Spar prodaja češnje po 8 €. Letos je češenj toliko, da jih bo pri meni ogromno propadlo in tako je povsod, kamor pogledaš.

češnje.jpg

Click to View Image3 View(s)


 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
deležnik
14 days ago
Jaz imam pa 3 leta stara drevesa in jih je letos prvič več kot 5 na vsakem. 
kekez
14 days ago
Jaz imam ob bajti v gozdu enega divjaka. Veliko kot bajta. Gor rastejo sadeži, ki so samo koščica in lupinica onaokrog.
Itak tudi to vse ptiči požrejo. sploh še nisem videl, da bi kdaj bila res polna, ker gre sproti.
To sm jest!
ZokiPoki
14 days ago
Včasih je treba založno pognojit s PK, pa tudi dodatek Mg, Ca in B je koristen. Mi nismo imeli 2 leti češenj zaradi pozebe, letos so pa zdivjale. Kuharica je vložila že 42 kozarcev, pa to še ni konec. Češnjev štrudl pa je druga zgodba.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
ZokiPoki
14 days ago
Originally Posted by: kekez 

Jaz imam ob bajti v gozdu enega divjaka. Veliko kot bajta. Gor rastejo sadeži, ki so samo koščica in lupinica onaokrog.
Itak tudi to vse ptiči požrejo. sploh še nisem videl, da bi kdaj bila res polna, ker gre sproti.


Divje češnje črnice so posušene odlične za čaj. Kot otroci smo jih nabirali. So pa bile črnice redke, v gozdu sta bili le 2 drevesi.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Silence
9 days ago
Glih nazaj iz Tenerife - kr smejalo se mi je v štacunah in gostilnah. Črna štručka 20 centov, 8l vode 1,20€. 
Za 15€ si dobil najprej sveže tople žemljcice in dve noro dobri omakici, predjed (izbor noro velik), glavna jed (ful izbire), sladica (pomojem jih je bilo ene  -  naštetih) IN pijača.  Saj res, na koncu nam je pa prinesel še rum z medom. 
Froggy's world
This forum is running Yetanotherforum.
All content is Copyright® Hyde-Park.si (2007-2027), except where outright stolen.