Navadni Nimda
5 months ago
Originally Posted by: ZokiPoki 

Umrl je Raul Malo.



Nisem nikol prej poznal. 

Raul Malo, RIP
ZokiPoki
4 months ago
Kurt Cobain ni naredil samomor. bil je umorjen.




 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
deležnik
4 months ago
Tako je! Kučan je bil baje povezan z Novoselićem, ki izvira iz dalmatinske udbaške družine! 

Originally Posted by: ZokiPoki 

Kurt Cobain ni naredil samomor. bil je umorjen.
 

Navadni Nimda
4 months ago
To so samo govorice.
4 months ago
Originally Posted by: deležnik 

Tako je! Kučan je bil baje povezan z Novoselićem, ki izvira iz dalmatinske udbaške družine! 

Originally Posted by: ZokiPoki 

Kurt Cobain ni naredil samomor. https://fmctel.com/sl/  bil je umorjen. eldfall chronicles core box 
 

 Zanimivo, kaj vse pride na dan po toliko letih. O tistem obdobju in o smrti Cobaina obstaja toliko različnih zgodb, da verjetno nikoli ne bomo vedeli, kaj je čista resnica in kaj so samo urbane legende.
ZokiPoki
3 months ago
Ken Park in Hyde Park




Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Navadni Nimda
3 months ago
Kar se mene tiče, je tole #punk. 
ZokiPoki
2 months ago



Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Navadni Nimda
2 months ago
Me prav zanima, kdo je naročnik...
Evo seznam tistih, ki NISO v videu:
  • Soroš & njegov sinko
  • AOC rezgetača
  • "Gruesome" Newsom
  • Đebeli šefe Pritzker
  • Hočul iz New Yorka

 
ZokiPoki
2 months ago
Dobro jutro vam želijo aljaške deklice, ki zdaj živijo na Floridi.



Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
ZokiPoki
2 months ago
Pa še ena iz časov, ko je naš dragi Tito v kali zatrl vsak poskus nacionalizma. Takrat smo seveda poslušali rok, prisegali na underground kot na edino pravo muziko, danes pa z nostalgijo poslušamo tudi Meri Cetinić. Lepo je bilo takrat v Titovi državi.




Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
ZokiPoki
a month ago
Še enkrat talentirane sestrice:




Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Navadni Nimda
a month ago
Kar se mene tiče, je tole Bluegrass. 
Navadni Nimda
a month ago
Tole je ena pesem iz albuma, posnetega leta 1955 ali 1956. S sodobnimi DAW orodji, je možno s par kliki izločit zvočni zapis pevke, kitare, itd. in potem zmiksat nazaj v svojo pesem. Postopku se reče "stem separation" in je delo A.I. Na voljo je tud za navadne ljudi, ki niso profiji. (Recimo Ableton, tudi zastojn verzija, ki pride zraven USB Audio interfaces, itd).

Pevka je Julie London, ki ima tako čaroben glas, da se poštenemu človeku dobesedno trga zraven!


ZokiPoki
2 days ago
Veličastni Magnifico je imel sinoči koncert v Žički kartuziji. Tudi tole pesem smo čuli:



Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Navadni Nimda
2 days ago
Jaz pa študiram tale solo od John McLaughlina. Najprej je treba zmetat v MuseScore ... 



ZokiPoki
2 days ago
Meni kot totalnemu brezvezniku se mi ne zdi hudo komplicirano. Poskusi zaigrati kaj od cigana Djanga Reinhardta, ki je igral brez (pohabljenega) mezinca in baje tudi prstanca.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Navadni Nimda
2 days ago
Problem je to igrati konsistentno in pri taki brzini. Isto velja za Dj. Reinhardta, ki je bil vrhunskii mojster.
This forum is running Yetanotherforum.
All content is Copyright® Hyde-Park.si (2007-2027), except where outright stolen.