Silence
2 months ago
Eni nismo v penziji in prosti čas raje koristneje ponucamo (grizenje kollen npr.). 
Froggy's world
ZokiPoki
2 months ago
Če si sam kaj pridelaš, je to ekološko pa še to je, da ni treba beračit naokrog za pridelke. Lahko pa tudi kupuješ ekološko, ki je včasih "ekološko". Eni pravijo, da je razlika med konvencionalnim in ekološkim v tem, da prvi špricajo podnevi, drugi pa ponoči.
Glede penzije se pa bodočim penzionistom ne obeta nič dobrega, ko nam bo zavladal Šiptar. Začel bo klestiti tudi v javni upravi in gorje tistim hišam, kjer sta oba partnerja/zakonca tam zaposlena. Si bodo morali nehati gristi kolena in poprijeti za motiko, če bodo imeli kje kopati. To sta napovedala že baba Vanga in en 110 let star ruski menih.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Silence
2 months ago
Jest sem sicer ciljala na košnjo trave.  Glede ribeza je pa tko, da se ga pridela tolk, da ga dnevno jemo do nove runde.  Lih sem si zajtrk pripravila z ribezom.   Čebule, krompirja ne kupujem, solato sem in tja pozimi (se jo tudi mljaska dnevno), brokoli, korenje, fižol itd. mi tudi priskrbi vrtiček.    Zdaj bo pa Mujo dobil še garažo in bo zgori en mini vrtiček z zelišči (da jih nekaj dam iz vrta). 
Froggy's world
deležnik
a month ago
ZokiPoki, rabiš mogoče blatnike? 

1776843692121.jpg

Click to View Image5 View(s)

ZokiPoki
a month ago
Bi mi prav prišli. Po zadnjih košnjah se je Suljo dobro onesnažil. Če ti prodajaš, jih kupim. 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
kekez
a month ago
Reče se: ponečedil. 
To sm jest!
Silence
a month ago
Originally Posted by: ZokiPoki 

Bi mi prav prišli. Po zadnjih košnjah se je Suljo dobro onesnažil. Če ti prodajaš, jih kupim. 

Lepo te prosim, Mungec je totalna dobričina. Moj Kitajček Mujo ne bi naokoli prevažal palčka z žabo (ful dobro, da pikne pamže od sosedov v rit, če jim pade na pamet, da bi 2 leti starega pamža dali prevažati naokoli ), če ne bi bilo njegove rokce poleg. Tud plesala ne bi po Parkcu, če ne bi bilo mojega Mungeca.
Froggy's world
ZokiPoki
a month ago
To, čemur praviš ples, bolj spominja na otepanje med napadom roja sršenov. 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
deležnik
a month ago
Moja Lubica ima še vedno probleme z regratovimi lučkami. A na Kitajskem nimajo tega? 
deležnik
a month ago
Originally Posted by: Silence 

Lepo te prosim, Mungec je totalna dobričina. Moj Kitajček Mujo ne bi naokoli prevažal palčka z žabo (ful dobro, da pikne pamže od sosedov v rit, če jim pade na pamet, da bi 2 leti starega pamža dali prevažati naokoli ), če ne bi bilo njegove rokce poleg. Tud plesala ne bi po Parkcu, če ne bi bilo mojega Mungeca.



A lahko dobimo kako sliko? 
ZokiPoki
a month ago
Originally Posted by: deležnik 

Moja Lubica ima še vedno probleme z regratovimi lučkami. A na Kitajskem nimajo tega? 


Če jih zaznava kot oviro, daš na "rahel dotik". Ne vem za kakšen problem bi šlo.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
a month ago
Originally Posted by: ZokiPoki 

Pri meni je bila edina rešitev z jamborom, trigger point terapija  da sem na vseh parcelah dosegel območja košnje; sicer zaradi FMC Telco  dveh visokih dreves ni bil dovolj širok zorni kot za sprejem s satelitov.

 Se strinjam, dober sprejem signala je osnova za stabilno delovanje brez prekinitev. Marsikdo podcenjuje vpliv dreves in stavb na natančnost RTK sistema, zato je takšna prilagoditev z jamborom super ideja za boljšo pokritost.
ZokiPoki
21 days ago
Lep pozdrav od Suljota! Če dobro pogledate, boste videli, da ima faco.

suljo.jpg

Click to View Image6 View(s)


Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
deležnik
21 days ago
Upam da nisi nadgradil firmwara na novo verzijo, ker meni se zaletava v drevesa.
ZokiPoki
21 days ago
Hvala za opozorilo. Imam še vedno 1.11.511.631. Sem poguglal, TULE  piše o tem. Meni je novo šele zdaj ponudilo, ko sem šel preverjat. Mi je pa že lani rekel en od PAB-a, da naj bom previden pri novih verzijah FW in naj ne hitim s posodobitvami. Pogrešam shranjevanje zemljvidov v oblak kot pri novih Lubah.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
ZokiPoki
21 days ago
En je spraševal na servis:
I called my Mammotion service centre today actually to see if I should update or not as I'd forgotten which were the good and bad firmware versions, and they told me they were expecting a firmware update in 1.5 to 2 weeks that is supposed to remedy this last bad version.
A je sploh možno dobit staro verzijo, kot je to možno pri aplikaciji?

P-S. En je imel tole rešitev: I had to take off obstacle avoidance, and now it works
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
deležnik
21 days ago
Mogoče je to zaradi tega, ker sem jo nastavil na (novi) ženski glas.

Za ženske pa vemo da so bolj okorne v prometu 
Silence
20 days ago
Originally Posted by: deležnik 

Originally Posted by: Silence 

Lepo te prosim, Mungec je totalna dobričina. Moj Kitajček Mujo ne bi naokoli prevažal palčka z žabo (ful dobro, da pikne pamže od sosedov v rit, če jim pade na pamet, da bi 2 leti starega pamža dali prevažati naokoli ), če ne bi bilo njegove rokce poleg. Tud plesala ne bi po Parkcu, če ne bi bilo mojega Mungeca.



A lahko dobimo kako sliko? 

Je dobil garažo in sem ga mogla odstrant, da se lohk parkira.
Froggy's world
ZokiPoki
20 days ago
Kwa maš to zaeno mašino?
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
deležnik
20 days ago
mow_bot1.jpg

Click to View Image3 View(s)

This forum is running Yetanotherforum.
All content is Copyright® Hyde-Park.si (2007-2027), except where outright stolen.