Silence
2 months ago
Enkrat je ZokčiPokči spraševal o pomenu njegovih slik - evo, naj ti avtor sam pove. 

Sicoe 
Froggy's world
Navadni Nimda
2 months ago
Kr nekaj zanimivih je povedal. Recimo ta, da je lah kdo z njim na klepetu v ateljeju, on pa lah normalno slika. (Eni tega ne zmoremo niti v štosu.)
ZokiPoki
2 months ago
Originally Posted by: Silence 

Enkrat je ZokčiPokči spraševal o pomenu njegovih slik - evo, naj ti avtor sam pove. 

Sicoe 


Takrat sem hotel, da mi ti razložiš, kaj "slika" predstavlja ali hoče sporočiti. Lahko bi vprašala svaka, če nisi vedela.
 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Silence
2 months ago
Kolikor se spomnim sem ti odgovorila - življenje.
Froggy's world
ZokiPoki
2 months ago
Ne, nisi odgovorila. Pa tudi ni šlo za "sliko" spermija in jajčeca. Tudi serije Takšno je življenje še niso predvajali.  BTW - Luka je gol zaspal kot ubit na senu, nič ga ni motilo ostro seno. Kera žajfnca. 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Silence
2 months ago
Ne bluzi. Sem ti povedala, da ga poznam in vem zakaj je kaj na sliki. Ima pa vsaka slika ime (napisano na sami sliki), tko da, če že ne vidiš, ti še pove kaj je na sliki. Preberi si intervju. 
Froggy's world
ZokiPoki
2 months ago
Ko gledaš sliko Kofetarica, ne rabiš naslova ali bleferskega natepavanja, da bi razumel sliko. 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
ZokiPoki
2 months ago
Po moje tak "umetnik" spaca svojo "umetnino" v enem popoldnevu, potem pa en teden ob pivu tuhta, kako bi ji dal naslov in kako bo predstavil njeno vsebino. Če mu ne uspe, jo šenka svoji sorodnici; le-ta jo obesi na steno in v strahu, da ne bo okradena, hodi po odhodu od doma nazaj preverjat, če je res zaklenila bajto in vklopila alarm.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Silence
2 months ago
In tkole se čveka u prazno ....   Njegove slike so večplastne ... no, pejt na razstavo al si pa vsaj kak prispevek poglej preden pesniš traparije.
Froggy's world
ZokiPoki
2 months ago
Ja, večplastne. Se spomnim ene slike, ki je ne najdem več na netu. Mislim, da se imenovala Videc. Pod prvo plastjo si videl akumulatorski vrtalnik, pod drugo plastjo pa si videl igračo leseno pištolo. Globlje pa nisem prodrl zaradi pojava glavobola.
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
Silence
2 months ago
Ma ne da se mi, lubi. 
Froggy's world
ZokiPoki
2 months ago
Upam, da ne zavrneš fanta na tak način, ko se ti hoče približati. 
Živela komunistična partija! Živel Josip Broz Tito! Živela Jugoslavija!
This forum is running Yetanotherforum.
All content is Copyright® Hyde-Park.si (2007-2027), except where outright stolen.