Wulfe
  • Wulfe
  • Newbie Topic Starter
2 months ago
Ker nismo želeli vznemirjati forumske populacije za prvi April, slovesno odpiramo novo temo s pomenljivim naslovom Q2/2026. Upajmo, da ne bo cel kvartal prvoaprilsko-naravnan.

In kot se spodobi, čestitamo vsem Katolikom & Protestantom za Veliki Petek. Ker ga obeležujejo tudi v resnih državah, v USA je danes Wall Street zaprt zaradi Good Friday, se trgovanje nadaljuje 6. aprila 2026.  
kekez
2 months ago
Zlato je pa umrlo.

zlato.png

Click to View Image2 View(s)


Ravna črta. Šlus! 
To sm jest!
a month ago
Originally Posted by: kekez 

Ker ga obeležujejo tudi v resnih državah, igralne kocke za namizne igre  v USA je danes Wall Street zaprt zaradi Good Friday, pisalna miza  se trgovanje nadaljuje 6. aprila 2026.

 Hvala za informacijo glede prazničnega urnika. Vedno je koristno vedeti, kdaj so trgi zaprti, da lahko lažje načrtujemo svoje aktivnosti v novem kvartalu.
Wulfe
  • Wulfe
  • Newbie Topic Starter
23 days ago
V pondelk je Memorial Day, zato ni tradinga. 

MemorialDay_2026.jpg

Click to View Image0 View(s)

kekez
23 days ago
Ne, ne. Danes, ponedeljek 25.5., je mednarodni dan brisače.
Upam, da imate brisačo s sabo. Jaz imam sicer v avtu vedno rezervno (brisačo, se razume, gume itak ne prilagajo več).

UserPostedImage
To sm jest!
deležnik
23 days ago
Za nas ki imamo samo v indeksnih skladih to ni pomembno.
This forum is running Yetanotherforum.
All content is Copyright® Hyde-Park.si (2007-2027), except where outright stolen.