Malo izboljšave je, samo se je danes spet zataknila pri 1 drevesu. Zadnjič se je pri treh in je bil vsakič potreben reset, ker je zablokiralo kolo. V eni vrsti za hišo imam na vsake 1,5 m 6 majhnih jablan.
Sem pa danes razstavil in očistil celoten spodnji del in namestil nove nože. Opazil sem namreč, da lahko med noži obeh diskov pride celo do trkov, če je pod železnim varovalom preveč nakopičene trave. Namestil sem tudi nove M4 vijake z višjo glavo, ker sem moral danes že drugič na enem originalnem z Dremelom narediti režo, da sem ga lahko odvil.