Ti Koyo
a year ago
Ker tole spada v ta tematski sklop, ga objavljamo tukaj, ne pa recimo v sklopu "Oštarija Hyde-Park".


Buddhist_Joke_20250428.jpg

Click to View Image2 View(s)

deležnik
a year ago
Mene so pa ravno danes klicali s T2-ja zakaj sem odjavil osnovno TV shemo, ker so mi jo menda subvencionirali z nekimi točkami. Odgovor je zgoraj.
Navadni Nimda
a year ago
Ufala, hopsasa, smo se poceni švercal brezveze? 
(Osebno sem to odjavil že v začetku 2010. TV sploh ne gledam, razen če je kak dobr film na BluRay ali PirateBay.)
This forum is running Yetanotherforum.
All content is Copyright® Hyde-Park.si (2007-2027), except where outright stolen.