Figo! Včeraj smo kar lepo pridelali 2 mesečni plači.
Za to sta poskrbeli Metka in Carnival (CCL).
Sicer pa ne vem, kaj se s svetom dogaja.
Predvčerajšnjim je zlato za hip doseglo že $5600.
Začetna letošnja cena je bila pod $4400. Začetna lanska pa $2600.
Se mi zdi, da je pa še hujši silicij.
Ne vem kaj bo s poslom. Sploh mi ne uspe več ničesar kupiti. Vsa naročila za spominske čipe in module mi letos kenslajo, ker gredo cene hitreje gor, kot uspe dobaviteljem posodabljati cenike.
Trenutno iščem diske, katerih cena zdaj že presega 5000€.
Pa en kup RAMa rabim, pa sploh več ne vem, kakšna je cena. Vsak dan je drugačna in nič dobavljivo.